Już jutro startuje akcja sprzątania Wołowa, którą zaproponował burmistrz Dariusz Chmura wraz z grupą radnych. Mieszkańcom rzucono wyzwanie #trashchallenge. Wiemy gdzie będą sprzątać. Przyłączysz się? Akcja "Bądź w porządku!" to wyzwanie dla mieszkańców gminy Wołów. Na czym polega? Grupa chętnych mieszkańców wysprząta wybrane zaniedbane rejony. Podczas sprzątania, gmina zapewnia dla wolontariuszy worki na śmieci i rękawice. A po ciężkiej pracy, wszyscy spotkają się na ognisku integracyjnym, które odbędzie się na a terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Kościuszki w Wołowie. Miejsca spotkań i tereny objęte akcją zaznaczone są na mapce udostępnionej przez Urząd Miejski w Wołowie. Sprzątanie rozpocznie się o godz. 10.00 w sobotę 27 kwietnia 2019 roku. W razie pytań można kontaktować się z radnymi odpowiedzialnymi za konkretny teren. A będą to: - Lądowisko przy szpitalu - Barbara Jagodzińska, tel. 660 432 722, - Wjazd na "Glinianki" od ul. Wiśniowej - Rafał Borzyński, tel. 501 505 866, - Mostek na "Juszcze" za Stadionem - Bartosz Granat, tel. 606 894 649, - Wjazd na ścieżkę rowerową od strony ul. Zaułek Zielony - Rafał Zając, tel. 666 368 584.
Komentarze