Reklama

To już jutro! Wołowska akcja "Bądź w porządku!"

26/04/2019 13:06
Już jutro startuje akcja sprzątania Wołowa, którą zaproponował burmistrz Dariusz Chmura wraz z grupą radnych. Mieszkańcom rzucono wyzwanie #trashchallenge. Wiemy gdzie będą sprzątać. Przyłączysz się? Akcja "Bądź w porządku!" to wyzwanie dla mieszkańców gminy Wołów. Na czym polega? Grupa chętnych mieszkańców wysprząta wybrane zaniedbane rejony. Podczas sprzątania, gmina zapewnia dla wolontariuszy worki na śmieci i rękawice. A po ciężkiej pracy, wszyscy spotkają się na ognisku integracyjnym, które odbędzie się na a terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Kościuszki w Wołowie. Miejsca spotkań i tereny objęte akcją zaznaczone są na mapce udostępnionej przez Urząd Miejski w Wołowie. Sprzątanie rozpocznie się o godz. 10.00 w sobotę 27 kwietnia 2019 roku. W razie pytań można kontaktować się z radnymi odpowiedzialnymi za konkretny teren. A będą to: - Lądowisko przy szpitalu - Barbara Jagodzińska, tel. 660 432 722, - Wjazd na "Glinianki" od ul. Wiśniowej - Rafał Borzyński, tel. 501 505 866, - Mostek na "Juszcze" za Stadionem - Bartosz Granat, tel. 606 894 649, - Wjazd na ścieżkę rowerową od strony ul. Zaułek Zielony - Rafał Zając, tel. 666 368 584.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości