Reklama

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej przy Giedroycia

03/08/2020 15:26

Przedsiębiorstwo Wodno - Kanalizacyjne w Wołowie buduje kanalizację sanitarną na ul. Jerzego Giedroycia w Wołowie.

- Oprócz tego po modernizacji przepompowni na ul. Akacjowej w Mojęcicach, przyszedł czas na remont głównej stacji na ul. Głównej - informuje Urząd Miejskie w Wołowie. -  Jest to ostatnia z czterech przepompowni w tej miejscowości. W Mojęcicach cały czas prowadzone jest zadymianie przyłączy w celu wykrycia nielegalnych wpięć kanalizacji deszczowej.
/foto: UM Wołów/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości