Reklama

Tych posłów wybrali wyborcy w naszym okręgu wyborczym

16/10/2023 21:51

Ci politycy będą reprezentować nasz powiat w nowej kadencji Sejmu.

Aż sześć mandatów poselskich zdobyła Koalicja Obywatelska. Trafią one do: Alicji Chybickiej, Bogdana Zdrojewskiego, Michała Jarosa i Małgorzaty Tracz. Piąty mandat będzie należał do Anny Sobolak, a szósty do Jolanty Niezgodzkiej.

Z listy PiS do Sejmu wejdą: Mirosława Stachowiak-Różecka, Paweł Hreniak, Agnieszka Soin i Jacek Świat. 

Lewica wprowadzi do Sejmu tylko Krzysztofa Śmiszka, Konfederacja Krzysztofa Tuduja, a Trzecia Droga Tomasza Zimocha i Izabelę Bodnar. 

Senatorem w naszym okręgu wyborczym został Kazimierz Michał Ujazdowski, który pokonał w wyścigu Jarosława Obremskiego oraz Michała Rado. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości