Tak Zespół Szkół Publicznych w Lubiążu uczcił Narodowe Święto Niepodległości.
W czwartek, 10 listopada o godzinie 11.11, z okazji Święta Niepodległości w szkole odśpiewano wspólnie hymn narodowy. Swoją obecnością i wspólnym odśpiewaniem hymnu zaszczycili m.in.: burmistrz Gminy Wołów, Dariusz Chmura, wiceburmistrz Jan Janas, prezes Okręgowego Związki Armii Krajowej Eugenia Zając, prezes Związku Emerytów i Rencistów w Lubiążu Wanda Augustynowicz, radny Rady Powiatu Maciej Nejman, radny Rady Miejskiej Marian Szpak.
Po odśpiewaniu hymnu, pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej zostały złożone kwiaty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze