Dyrektor Jolanta Fryga poinformowała rodziców, szczególnie dzieci przedszkolnych uczęszczających do placówki, że wszyscy uczniowie i pracownicy przebadani na obecność wirusa COVID-19 uzyskali negatywny wynik. - Nasi uczniowie i pracownicy są zdrowi i wracają do swoich obowiązków - podkreśliła pani dyrektor.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze