Uczniowie powitali dzisiaj nowy rok szkolny.
Uczniowie spotkali się dzisiaj na uroczystych galach z okazji powitania nowego roku szkolnego. W Szkole Podstawowej nr 1 w Wołowie z uczniami spotkali się nauczyciele, dyrekcja oraz burmistrz Dariusz Chmura. Były życzenia powodzenia i satysfakcji w nowym roku szkolnym
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze