Reklama

Uczniowie powitali nowy rok szkolny [ZDJĘCIA]

01/09/2022 11:19

Uczniowie powitali dzisiaj nowy rok szkolny.

Uczniowie spotkali się dzisiaj na uroczystych galach z okazji powitania nowego roku szkolnego. W Szkole Podstawowej nr 1 w Wołowie z uczniami spotkali się nauczyciele, dyrekcja oraz burmistrz Dariusz Chmura. Były życzenia powodzenia i satysfakcji w nowym roku szkolnym

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości