Reklama

Uczniowie wołowskiego technikum ze stypendiami

23/01/2023 14:03

Uczniowie Technikum nr 1 im. T. Kościuszki w CKZiU w Wołowie otrzymali stypendia w ramach Dolnośląskiego Programu Pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.

Projekt obejmuje wsparciem uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, uczestniczących w konkursach zawodowych, olimpiadach przedmiotowych, dla których planowana ścieżka kariery wiąże się z określonym kierunkiem kształcenia zawodowego. Uzyskanie stypendium jest dla uczniów nagrodą za dotychczasową pracę i jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził listę uczniów zakwalifikowanych do otrzymania stypendium. Stypendium w kwocie 4 500,00 zł na okres jednego roku szkolnego otrzymali:

Reklama

Korzeniowska Wiktoria – Technikum Ekonomiczne

Rembielak Oliwia - Technikum Ekonomiczne

Rudnicka Oliwia - Technikum Ekonomiczne

Ciechanowski Jakub - Technikum Informatyczne

Semp Wiktor - Technikum Informatyczne

Jastrzębski Patryk - Technikum Informatyczne

Uczniowie uczestniczyć będą również w warsztatach dla stypendystów organizowanych przez Politechnikę Wrocławską, których celem będzie podniesienie kompetencji z obszaru nowoczesnych technik i technologii stosowanych w obszarze życia społecznego i zawodowego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości