W piątek uczniowie bawili się na półmetku.
Uczniowie trzech klas trzecich Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym bawili się w piątek, 9 grudnia na balu półmetkowym. Gośćmi trzecioklasistów byli ich nauczyciele i wychowawcy. Zabawa była przednia. Zobaczcie zdjęcie z tego wydarzenia!
fot. ZSZ Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze