Reklama

Uczniowie z dolnobrzeskiego ZSZ bawili się na półmetku [ZDJĘCIA]

11/12/2022 18:30

W piątek uczniowie bawili się na półmetku.

Uczniowie trzech klas trzecich Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym bawili się w piątek, 9 grudnia na balu półmetkowym. Gośćmi trzecioklasistów byli ich nauczyciele i wychowawcy. Zabawa była przednia. Zobaczcie zdjęcie z tego wydarzenia!

 

fot. ZSZ Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości