Coroczny piknik żegnający lato, organizowany przez panią sołtys obył się 3 września. Atrakcją dla najmłodszych oraz tych nieco starszych uczestników imprezy, była fotobudka oraz odwiedziny maskotki Wołowa Wołka i myszki Minnie. Nie zabrakło malowania twarzy, baniek mydlanych, dmuchańców, waty cukrowej, lodów i wielu, wielu innych przyjemności.
źródło: UM Wołów

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze