28 kwietnia w liceach w Brzegu Dolnym i Wołowie odbyły się uroczyste pożegnania tegorocznych maturzystów.
Pierwszy rocznik czteroletniego LO w Wołowie zakończył naukę. Wszyscy absolwenci otrzymali z rąk dyrektor Katarzyny Łuczak świadectwa ukończenia szkoły oraz dyplomy, podziękowania i zaświadczenia o pracy w na rzecz wolontariatu. Pięć uczennic otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Były to: Alicja Kozak, Zuzanna Czapluk, Julia Sala, Alicja Marek i Natalia Śmigielska. Alicja Kozak uzyskała najwyższą średnią i otrzymała również nagrodę od starosty Janusza Dziarskiego. Wolontariusze natomiast zostali nagrodzeni przez burmistrza Dariusza Chmurę karnetami na wołowski basen. Były przemówienia, podziękowania i wspomnienia. Uroczystość została przygotowana przez klasę 3bd wraz z wychowawczynią Elżbietą Kaźmierską- Agieńczuk. Nad scenariuszem czuwała Magdalena Nawój- Sinkowska, uczniowie kasy 3ac Michał Prewysz -Kwinto i Julia Kosior odczytali Dezyderatę, a piękne zdjęcia wykonał Dominik Skula.
Ze szkołą pożegnali się także najstarsi uczniowie LO w Brzegu Dolnym. - Jeszcze tylko dane nam będzie minąć ich kilka razy na korytarzu jak będą pędzić na egzaminy, a potem liczymy, że będą wpadać do nas kawę czy herbatę. Powodzenia kochani, będziemy tęsknić - napisali ich młodsi koledzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze