Reklama

Urząd Miejski ponownie otwarty

23/05/2020 11:41

Od poniedziałku 25 maja będzie można wiele spraw załatwić osobiście. Nie wolno jednak zapominać o rygorze sanitarnym. W budynku "B" Oficyny będzie działał punkt obsługi klienta. W DOK załatwimy sprawy związane z działalnością gospodarczą i potwierdzeniem profilu zaufanego. Kto będzie chciał się spotkać z burmistrzem będzie mógł to zrobić w każdy wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości