Reklama

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym w #GaszynChallenge

06/07/2020 12:44

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym, burmistrz Paweł Pirek oraz zastępca burmistrza Artur Michałek podjęli wyzwanie #GaszynChallenge.

- Za nominację dziękujemy burmistrzowi Wołowa Dariuszowi Chmurze, a do akcji nominujemy: ZGK Brzeg Dolny, Avasatare - Taekwondo ITF Brzeg Dolny oraz Urząd Miasta i Gminy Prochowice - napisali urzędnicy z Brzegu Dolnego.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości