Reklama

Uwaga firmy! Naciągają na reklamę

10/03/2018 18:58
Uwaga firmy! Naciągają na reklamę Namawiali przedsiębiorców na reklamę. Mają teraz postawione zarzuty. Wśród poszkodowanych są firmy z naszego terenu. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Proceder ma zasięg ogólnokrajowy. Do Redakcji Kuriera Gmin zgłosiła się mieszkanka Wołowa, która jak twierdzi została oszukana przez pracowników firmy oferujących jej reklamę za 1 zł. Resztę miała dopłacić Unia Europejska. W konsekwencji okazało się, że owszem 1 zł, ale za jeden miesiąc, a potem ma płacić ponad 300 zł miesięcznie. Nie może odstąpić od umowy, bo zapłaci kilkutysięczną karę. Te zapisy były w umowie, ale jak mówi poszkodowana, nie zostały jej przekazane przez pracownika firmy. Nie wiedziała też, że podpisuje umowę. - Przyszły do mnie, do sklepu dwie studentki - opowiada nasza Czytelniczka. - Zaoferowały reklamę, dały do podpisu umowę, ale powiedziały, że jest to jakaś ankieta, która jest im potrzebna. Popisałam ją i dopiero w domu wczytałam się i zrozumiałam, że jest to umowa. Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości