Przychodnia Weterynaryjna Podaj Łapę Joanna i Artur Różyccy prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy makabrycznego potraktowania psa. - W naszej pracy widzieliśmy wiele przejawów okrucieństwa wobec zwierząt. Mało nas już dziwi, ale tym razem ten ktoś przesadził - piszą na swoim profilu właściciele przychodni. Teren, na którym doszło do tego strasznego czynu to Godzięcin i okolice. Z postu, który opublikowano możemy dowiedzieć się, że sprawca nie dość, że założył wnyki to również próbował zabić psa. Zadał mu wiele ran na głowie ostrym narzędziem. Psiak, ponad dwa tygodnie męczył się opleciony stalową linką. Jak informują weterynarze, poszkodowany przeszedł operację i wrócił dzisiaj w tragicznym stanie do domu. - Zapewniamy dyskrecję i anonimowość - obiecują weterynarze z Podaj Łapę. Wszystkie zdjęcia - które są wyjątkowo drastyczne - można zobaczyć na ich profilu. Mamy nadzieje, że uda się złapać sprawcę. Życzymy zwierzakowi powrotu do zdrowia.
Komentarze