Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Miłośników Mojęcic Dwór Mojęcice . Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski. Relację z wydarzenia znajdziecie w aktualnym wydaniu naszego tygodnika.