Reklama

W Brzegu Dolnym stanęło kolejne serce na nakrętki

09/10/2020 14:45

Pojemnik na nakrętki ustawiono przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym.

- Akcje zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym - przypomina Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym. - Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka itp. Dlatego cieszymy się, że możemy też w tym uczestniczyć i jedno z kilku serduszek ustawionych na terenie miasta znalazło się przy budynku ZGK.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości