Reklama

W najbliższy piątek kolejna akcja poboru krwi

23/09/2020 11:34

Już w najbliższy piątek, 25 września w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym odbędzie się kolejny pobór krwi.

- Krwiodawcy będą wchodzić na teren szkoły od strony boiska. Rejestracja trwa w godzinach od 8.30 do 12.30 - informują organizatorzy. W trakcie akcji obowiązują obostrzenia COVID, zachowanie dystansu społecznego, oraz osłanianie ust i nosa.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości