Gmina będzie się ubiegała o środki finansowe na ten cel. Planowane rozpoczęcie działalności klubu dziecięcego to początek 2021 r.
- Wolne miejsca posiadają instytucje, z którymi współpracujemy – Żłobek ,,Misie Tulisie” na os. Warzyń oraz Klubik ,,Raz Dwa Trzy” w Starym Mieście - informują miejscy urzędnicy. - Gmina przekazuje dotację na pobyt dziecka zamieszkałego na terenie gminy Brzeg Dolny zarówno w żłobku, jak i w klubiku. Biuro, które przyjmuje zapisy dzieci, czynne będzie od 18 sierpnia. Zapytania należy kierować na adres poczty elektronicznej: [email protected] z dopiskiem ŻŁOBEK lub KLUBIK.
/źródło: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzegu Dolnym/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze