Reklama

W piątek dolnobrzeskie lodowisko zostanie otwarte

08/01/2024 17:17

- Lodowisko szykuje się na otwarcie - poinformował Urząd Miejski w Brzegu Dolnym. - Obecnie trwa przygotowywanie tafli, a już w najbliższy piątek od godz. 15.00 startujemy! W czasie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Brzeg Dolny do bezpłatnego korzystania z lodowiska.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości