- Lodowisko szykuje się na otwarcie - poinformował Urząd Miejski w Brzegu Dolnym. - Obecnie trwa przygotowywanie tafli, a już w najbliższy piątek od godz. 15.00 startujemy! W czasie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Brzeg Dolny do bezpłatnego korzystania z lodowiska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze