Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku podał termin oficjalnego otwarcia sezonu. To najbliższa sobota, 26 czerwca.
- Dzieci będą mogły szaleć na dmuchańcach, brać udział w grach, zabawach i konkurencjach sportowych, bitwie na kolorowe proszki holi, a wszystko to przy muzyce - informuje ośrodek. - Pyszne jedzenie i napoje zapewni niezawodny "Bar Malinówka". Kąpielisko będzie czynne w godz. 12-18. Wtedy nad bezpieczeństwem kąpiących się będą czuwali ratownicy. Kąpać się i pływać można tylko w miejscu wyznaczonym.
źródło: GOSTiR
Komentarze