14 000 zł przeznaczone zostało w tym roku na remont budynku socjalno-gospodarczego w Zagórzycach.
Jak informuje wołowski magistrat, w ramach tegorocznego funduszu sołeckiego, mieszkańcy postanowili przeznaczyć lwią część środków na przygotowanie miejsca, które w przyszłości ma im służyć jako świetlica wiejska. Prace remontowe ruszyły pełną parą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze