Reklama

W Wołowie rozpoczęto wypłatę dodatku węglowego

27/09/2022 18:18

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołowie rozpoczął wypłatę świadczenia pn. dodatek węglowy z przeznaczeniem na zakup węgla w kwocie 3.000,00 zł.

 26 września wypłacono pierwsze świadczenia. W budżecie Gminy zabezpieczono środki finansowe na wypłatę świadczenia dla 1000 wnioskodawców. Oczekujemy na kolejną transzę pieniędzy z Urzędu Wojewódzkiego.

Wniosek na dodatek węglowy można składać do dnia 30 listopada 2022 r.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości