Reklama

W Wołowie zaczął działać monitoring

26/07/2022 15:23

Urząd Miejski w Wołowie poinformował o montażu i uruchomieniu pierwszych kamer.

W Wołowie są już obecnie zamontowane pierwsze kamery przy drodze wojewódzkiej nr 338, która przechodzi obecnie przebudowę. Jak mówi Aleksander Korcz, zastępca kierownika wydziału infrastruktury w wołowskim ratuszu, montaż kamer to odpowiedź na zuchwałe akty wandalizmu na terenie miasta. Centrum monitoringu mieści się w gminnym budynku dworca kolejowego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości