25 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Żywioł” w Wołowie, w którym na zaproszenie zarządu ROD wziął udział burmistrz Dariusz Chmura.
Podczas spotkania poruszono sprawy związane z budową Wiaduktu wraz ze Śródmiejskim Obejściem Wołowa między innymi datą rozpoczęcia prac, kwestią rekompensaty dla ROD oraz koszeniem rowów. Wszystkie pytania zostały udzielone na miejscu, a szczegółowe wyjaśnienia zostaną przesłane do zarządu ROD „Żywioł”.

źródło: UM w Wołowie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze