Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wydarzenie, którego głównym założeniem jest wesołe i aktywne spędzenie wolnego czasu przez dzieci i młodzież, jak i integrowanie się poprzez wspólne uczestnictwo w zabawach i konkurencjach
Wstęp na dmuchańce oraz wata cukrowa są BEZPŁATNE, jednak aby móc z nich skorzystać, każdy z uczestników musi posiadać KUPONY, które zdobywa się poprzez uczestnictwo w stacjach sprawnościowych oraz podczas zabaw i konkursów, prowadzonych przez animatorów. Stacje sprawnościowe są przygotowane dla uczestnika w każdym wieku.
Każdy uczestnik, który bierze udział w poszczególnych stacjach sprawnościowych, może przez cały czas trwania imprezy starać się o miano MISTRZA lub MISTRZYNI danej stacji. Ilość prób jest nieograniczona. Wyniki zostaną ogłoszone o godz. 15.30.
W trakcie imprezy będzie można:
- Powspinać się na ściankę wspinaczkową pod opieką instruktora
- Udać się do "kącika piękności" - czyli skorzystać ze stanowiska malowania buzi czy zaplatania warkoczyków
- Skorzystać z płatnej usługi gastronomicznej

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze