Reklama

Wielkanocne spotkanie dolnobrzeskich seniorów [ZDJĘCIA]

10/04/2023 10:23

Była okazja do rozmów, życzeń i wspólnego posiłku.

Blisko 20 seniorów z gminy Brzeg Dolny wzięło udział w śniadaniu wielkanocnym, zorganizowanym w Dziennym Domu Senior+. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele dolnobrzeskiego samorządu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowej Rady Seniorów.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości