Była okazja do rozmów, życzeń i wspólnego posiłku.
Blisko 20 seniorów z gminy Brzeg Dolny wzięło udział w śniadaniu wielkanocnym, zorganizowanym w Dziennym Domu Senior+. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele dolnobrzeskiego samorządu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowej Rady Seniorów.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze