Reklama

Więźniowie na prelekcji o Bitwie Warszawskiej

24/08/2020 09:37

Z inicjatywy kadry oddziału terapeutycznego oraz jednego z osadzonych w Zakładzie Karnym w Wołowie odbyło się spotkanie dla osadzonych poruszające tematykę Bitwy Warszawskiej.

Tematem spotkania była Bitwa Warszawska z dnia 15 sierpnia 1920 roku zwana również „Cudem nad Wisłą”.

- Zebrani zapoznali się z prezentacją multimedialną poznając szczegółowo informacje na ten temat. Spotkanie zakończył konkurs wiedzy, który jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe - relacjonuje por. Krzysztof Rogalski. 

fot. por. Krzysztof Rogalski. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości