Mieszkańcy Garwołu w ramach wiosennych porządków, zabezpieczyli nieczynne szambo w swojej miejscowości oraz uprzątnęli teren dookoła świetlicy
Wszystkie te działania wykonane zostały prywatnym sprzętem mieszkańców. Nie jest to pierwsza tego typu akcja społeczna w tej właśnie wsi. Z podziwem zerkamy na zaangażowanie ludności Garwołu i gratulujemy Pani sołtys tak zgranej ekipy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze