Reklama

Wiosna w Pawłoszewie

21/04/2025 09:08

Pawłoszewo, malownicze sołectwo, powoli budzi się do życia po długiej, zimowej przerwie. Wraz z nadejściem wiosny, wieś zyskuje nowe oblicze dzięki staraniom mieszkańców, którzy postanowili ozdobić swoje otoczenie pięknymi donicami z kolorowymi kwiatami.

Wspólne prace w ogrodzie stały się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz pomysłów na dalsze działania na rzecz upiększania Pawłoszewa.

Wiosna w Pawłoszewie to czas radości, wspólnego działania i tworzenia piękniejszej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców. Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności wieś zyskuje nowy blask, a jej mieszkańcy mogą cieszyć się urokami wiosny w otoczeniu kolorowych kwiatów.

Reklama

Wspólnie stwórzmy piękniejszą przyszłość dla naszych sołectw !

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości