Reklama

Wirus w Domu Opieki

22/05/2020 18:51

Koronawirus w Domu Opieki Św. Jadwigi w Brzegu Dolnym. Testy kontrolne u 6 podopiecznych i 3 osób z personelu wykazały zakażenie wirusem COVID-19. Zakażeni pensjonariusze będą odwiezieni do szpitalnego izolatorium w Obornikach Śląskich.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości