Reklama

Witamy na świecie!

11/06/2016 15:00
Co tydzień odwiedzamy szpitale w naszym powiecie i pokazujemy Wasze maluchy, które dopiero przyszły na świat. Jeśli chcesz się pochwalić swoją nowo narodzoną pociechą, wyślij nam zdjęcie, a my opublikujemy je w Kurierze. W najnowszym wydaniu naszego tygodnika znajdziecie kolejne zdjęcia uroczych pociech. Zobaczcie Alicję i Antoninę. Gratulujemy rodzicom tych maluchów!
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości