Reklama

Witamy na świecie!

18/06/2016 13:45
Co tydzień odwiedzamy szpital w naszym powiecie i pokazujemy Wasze maluchy, które dopiero przyszły na świat. Jeśli chcesz się pochwalić swoją nowo narodzoną pociechą, wyślij nam zdjęcie, a my opublikujemy je w Kurierze. W ostatnim wydaniu naszego tygodnika znajdziecie kolejne zdjęcia uroczych pociech. Zobaczcie Filipa, Jagodę, Nadię, Elizę i Marysię. Gratulujemy rodzicom tych maluchów!
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości