Reklama

Wjeżdżasz do lasu? Możesz dostać mandat

25/10/2016 17:46
Trwa właśnie sezon na grzyby. Mieszkańcy naszego powiatu wjeżdżają samochodem do lasu, żeby szukać leśnych zbiorów. W najnowszym wydaniu naszego tygodnika przeczytacie o tym, co grozi za wjazd do lasu w niedozwolonym miejscu. Wojciech Janik, komendant Straży Leśnej w Wołowie wyjaśnia, gdzie można bezpiecznie zostawić auto i jaki mandat otrzyma kierowca, który nie dostosuje się do przepisów. Cały artykuł dostępny TUTAJ.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości