Reklama

Wojewoda informuje o 55 kolejnych ozdrowieńcach

06/10/2020 08:54

Wojewoda poinformował, że na terenie województwa wśród osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem jest kolejnych 55 osób, których ponowne wyniki testu laboratoryjnego okazały się negatywne.

Oznacza to, że pacjenci są zdrowi. Są to: 2 dzieci, 31 kobiet (7 młodych, 17 w średnim wieku, 1 starsza, 6 w wieku z grupy ryzyka) oraz 22 mężczyzn (5 młodych, 13 w średnim wieku, 4 w wieku z grupy ryzyka). W sumie liczba osób wyleczonych z COVID-19 w województwie dolnośląskim: 4220.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości