Reklama

Wojewoda o sytuacji epidemicznej w regionie

15/08/2020 18:03

Mamy 57 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody.

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: kamiennogórskiego, polkowickiego, strzelińskiego i wałbrzyskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 3660.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości