Reklama

Wojewoda otworzył domy dla repatriantów w Wińsku i Rudawie (video)

27/01/2017 17:56
Dziś w gminie Wińsko otwarto dwa domy dla repatriantów. Pierwszy z nich powstał przy ul. Piłsudskiego w Wińsku, a drugi zaaranżowano w budynku dawnej szkoły w Rudawie. Na uroczystościach obecny był m.in. Paweł Hreniak, wojewoda dolnośląski, który przeciął symboliczną wstęgę. Poniżej materiały video z uroczystości, a pełna relacja i zdjęcia we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości