Reklama

Wojewoda przekazał burmistrzowi promesę w ramach Polskiego Ładu

28/10/2021 16:15

Wojewoda Jarosław Obremski przekazał dziś Gminie Wołów promesę na 13 025 000 zł w ramach dofinansowania z Rządowego Programu „Polski Ład”.

To największa pula środków przyznana samorządom na terenie powiatu wołowskiego. Powyższe dofinansowanie zostanie przeznaczone na budowę przychodni specjalistycznej w Wołowie oraz budowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Bożeń, co oznaczać będzie również unowocześnienie oczyszczalni w Wołowie – wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie higienizacji osadu i przetworzenia go na nawóz. - Otrzymane dofinansowanie na budowę przychodni oznacza, że rząd również dostrzega potrzeby naszego samorządu w zakresie ochrony zdrowia mieszkańców Gminy Wołów, w tym zapewnienia im dostępu do szybkiej diagnostyki - burmistrz Dariusz Chmura.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości