Reklama

Wołów będzie współpracować z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną

05/10/2022 18:28

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Wołowie burmistrz Dariusz Chmura podpisał porozumienie o współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A.

Jak informuje wołowski ratusz, celem podpisania porozumienia jest pozyskiwanie nowych  inwestorów oraz partnerów  biznesowych. Porozumienie ma za zadanie wsparcie nowych inwestycji na terenie gminy Wołów oraz rozwój naszego obszaru.

Strony zobowiązują się także do wzajemnej wymiany informacji o przedsiębiorcach rozważających lokalizację nowych inwestycji na terenie gminy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości