Reklama

Wołowska biblioteka nagrodzona

20/05/2017 21:56
Delegacja Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wołowie gościła w Warszawie na uroczystym wręczeniu nagród w ogólnopolskim konkursie "Mistrz promocji czytelnictwa", organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.Wołowska placówka zajęła bardzo wysokie - II miejsce. Celem konkursu była prezentacja popularyzacji działań bibliotek na rzecz upowszechniania czytelnictwa. [reklama] Wyniki: I nagroda – Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (woj. warmińsko-mazurskie) II nagroda – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wołowie (woj. dolnośląskie) III nagroda – Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie (woj. małopolskie)
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości