- Wszystkie sadzonki znalazły swoich nowych właścicieli - sami nie możemy wyjść z podziwu jakim zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna akcja - informują leśnicy. - Wiele osób zjawiło się już na samym starcie akcji. Odwiedzili nas uczniowie wielu klas z wołowskich szkół wraz z nauczycielami oraz nasze kochane przedszkolaki. Było też sporo indywidualnych „odbiorców”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze