Reklama

Wołowskie nadleśnictwo rozdawało sadzonki drzewek

21/09/2020 13:22

W akcji wzięło udział 430 nadleśnictw oraz 17 regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych. Odbyła się ona również w Wołowie.

- Wszystkie sadzonki znalazły swoich nowych właścicieli - sami nie możemy wyjść z podziwu jakim zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna akcja - informują leśnicy. - Wiele osób zjawiło się już na samym starcie akcji. Odwiedzili nas uczniowie wielu klas z wołowskich szkół wraz z nauczycielami oraz nasze kochane przedszkolaki. Było też sporo indywidualnych „odbiorców”.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości