Trwa przebudowa wołowskich "Wichrowych Wzgórz". Inwestycja ma zakończyć się za kilka miesięcy. - Po wykonaniu prac to już nie będą Wichrowe Wzgórza, a będzie to Beverly Hills - skomentował użytkownik Facebooka.
- Kolejna inwestycja w trakcie. Jest to trzeci już odcinek, dwa mamy za sobą. Ten tak zwany 2c. Już nam niewiele zostało, dwa odcinki już mniejsze. Zatem bardzo się cieszę, że kolejne zobowiązanie będę mógł zrealizować. Prosimy o cierpliwość. Do września powinniśmy tę inwestycję tutaj zakończyć - mówi burmistrz Wołowa Dariusz Chmura.
Na terenie budowy pracuje wykonawca Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Piotroniowicach. Nazwa zadania to "Przebudowa dróg osiedla w Wołowie pomiędzy ul. Żeromskiego i Curie Skłodowskiej - Etap 2c". Łączny koszt inwestycji to 3 075 000,00 zł.
- Tutaj kompleksowo wykonamy nawierzchnię tak podobną, ja i w poprzednich odcinkach 2a i 2b. Będzie to nawierzchnia z kostki betonowej. Wszystkie zjazdy i ciąg pieszy też po obu stronach, tak aby można się było bezpiecznie poruszać. Z obniżonym krawężnikiem umożliwiającym parkowanie. Będą tutaj też zrobione zatoki postojowe. W wielu miejscach, bo o to apelowali mieszkańcy, żeby tych zatok się pojawiło dużo i tak też się stanie - zapowiada Aleksander Korcz, kierownik Wydziału Infrastruktury Technicznej i Inwestycji w Wołowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Niestety albo redaktor coś przeinacza albo urzędnicy nie wiedzą co robią. Odcinków 2a i 2b nawet nie zostały ruszone w przetargu wiec nic tam nie ma ani do września nie powstanie…
A kiedy droga do Garwołu, Sławowic,Proszkowa iGródka będzie zrobiona???
Niestety albo redaktor coś przeinacza albo urzędnicy nie wiedzą co robią. Odcinków 2a i 2b nawet nie zostały ruszone w przetargu wiec nic tam nie ma ani do września nie powstanie…
A kiedy droga do Garwołu, Sławowic,Proszkowa iGródka będzie zrobiona???