Reklama

Wręczenie nagród odbędzie się na wołowskim rynku [ZDJĘCIA]

21/08/2020 14:44

Urząd Miejski w Wołowie rozstrzygnął drugi etap konkursu "Łap deszczówkę" .

Największą ilość głosów internautów zdobyli: Jerzy Skiba, Irena Kruszniewicz, Joanna Zakrzewska, Franciszka Zachara, Marta Sołowska, Monika Brylczak-Szmydt, Mariola Majer, Jakub Wilk, Monika Wachowicz, Halina Krasowksa, Tomasz Górski, Marzena Garula, Stanisław Bałachwie, Daniel Pietras, Paulina Czuchajewska.

Uroczyste wręczanie nagród odbędzie się  27 sierpnia o godz. 11 na wołowskim Rynku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości