- Wrocław lada dzień może trafić do czerwonej strefy najbardziej zagrożonej koronawirusem - informuje portal gazetawroclawska.pl - To skutek dużego wzrostu współczynnika zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców. W ciągu ostatnich dwóch tygodni w mieście zachorowało już ponad pół tysiąca osób.
Jak informuje wołowski sanepid na kwarantannie przebywa obecnie 565 osób. Liczba osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 wynosi o początku pandemii 122, w tym: Gmina Brzeg Dolny - 56 osoby, w tym hospitalizowanych 0, ozdrowieńców 50, zgony 3; Gmina Wołów - 47 osób, w tym hospitalizowanych - 2, ozdrowieńców - 36, zgony - 3; Gmina Wińsko - 19 osób, w tym hospitalizowanych - 0, ozdrowieńców - 12, zgony 2.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze