Magdalena Wlaźlak-Szał została nową dyrektorką Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym.
Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Gminy Brzeg Dolny, rady rodziców, rady pedagogicznej i związków zawodowych, wyłoniła kandydatkę na stanowisko dyrektora największej placówki oświatowej w Brzegu Dolnym.
- Obecna dyrektor Jolanta Fryga kończy pięcioletnią kadencję. W najbliższych dniach Magdalena Wlaźlak-Szał zostanie powołana na nowe stanowisko. Niebawem odbędą się kolejne konkursy na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 3 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. J.M. Ossolińskiego - informuje dolnobrzeski magistrat.
Reklama
źródło: UM w Brzegu Dolnym
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze