Reklama

Wybrali nową dyrektorkę szkoły w Brzegu Dolnym

15/05/2023 16:27

Magdalena Wlaźlak-Szał została nową dyrektorką Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym. 

Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Gminy Brzeg Dolny, rady rodziców, rady pedagogicznej i związków zawodowych, wyłoniła kandydatkę na stanowisko dyrektora największej placówki oświatowej w Brzegu Dolnym.

- Obecna dyrektor Jolanta Fryga kończy pięcioletnią kadencję. W najbliższych dniach Magdalena Wlaźlak-Szał zostanie powołana na nowe stanowisko. Niebawem odbędą się kolejne konkursy na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 3 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. J.M. Ossolińskiego - informuje dolnobrzeski magistrat.

Reklama

źródło: UM w Brzegu Dolnym

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości