Reklama

Wygodne, odnowione ławki w Prawikowie

Materiał partnera
09/09/2024 09:04

Mieszkańcy Prawikowa, Pan Damian oraz Pan Grzegorz, podjęli inicjatywę odnowienia ośmiu ławek w swojej miejscowości.

Prace obejmowały wymianę desek oraz renowację stelaży, co znacząco poprawiło ich wygląd i funkcjonalność. Dzięki ich zaangażowaniu, komfort mieszkańców oraz estetyka wsi zostały wyraźnie podniesione.

Odnowione, estetyczne i wygodne ławki mogą teraz stać się popularnym miejscem spotkań, sprzyjając integracji lokalnej społeczności i zachęcając do wspólnych rozmów. To wspaniały przykład społecznego zaangażowania i troski o wspólne dobro.  

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości