Pierwsze uroczyste spotkanie mieszkańców z przedstawicielami Gminy Wołów odbyło się w piątek, 24 marca.
Wyczekiwane otwarcie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Po wielu trudach, z którymi mierzono się na każdym etapie zadania, z wielką dumą można powiedzieć, że plan Łososiowiczan został w pełni zrealizowany. Warto przypomnieć, że renowacja budynku, który dawniej służył jako sklep spożywczy rozpoczęta została w 2019 roku. Dzięki wytrwałości Pani sołtys, z roku na rok pomieszczenie było przystosowywane do tego, aby służyć mieszkańcom jako świetlica wiejska. Nowo powstałe miejsce odwiedził również Burmistrz Dariusz Chmura, z wielką radością przyglądając się efektom dobrej współpracy. Wartość zadania wyniosła 106 399, 12 zł, co w całości pokryte zostało z budżetu Gminy Wołów. To idealny dowód na to, że cierpliwość popłaca.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze