W wołowskiej księgarni można oglądać prace Aleksandry Zając.
Wczoraj w księgarni w Wołowie w Rynku odbył się wernisaż prac Aleksandry Zając. Wystawę można oglądać do 22 kwietnia.
Artystka pochodzi z Wołowa. Jest absolwentką Konserwacji i Restauracji Rzeźby Polichromowanej spec. Malarstwo i Rzeźba Polichromowana na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Laureatka wielu konkursów plastycznych, w tym konkursu na medal i małą formę rzeźbiarską pt. „Pomnik dla Wrocławia”, prowadzonego przez Muzeum Miejskie Wrocławia (2009). Brała udział w wielu wystawach wspólnych, m.in. Kinie Helios (2009, 2010), Muzeum w Jaworze (2009), Centrum Kultury AGORA (2010), Zespole Szkól Plastycznych we Wrocławiu (2010), Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu (2011), wystawie poplenerowej „Uroki dawnego Torunia” inaugurująca stałą galerię twórców Torunia w ramach projektu Trzy Wieże- Toruń (2012) oraz wystawie z tatą Wojciechem Stróżykiem w Wołowskim Ośrodku Kultury (2011r.)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze