Dzisiaj w Wołowskim Ośrodku Kultury została zorganizowana jubileuszowa wystawa twórczości Barbary Czerepok. Zachęcamy do lektury przyszłego wydania Kuriera Gmin, gdzie opublikujemy rozmowę z wołowską artystką.
Komentarze