Artykuł opublikowany w Kurierze Gmin z 30 kwietnia 2020 r. Kup całe wydanie tutaj -> Kurier Gmin – wydanie z 30 kwietnia 2020 r [PDF]
Skarpetki, drogi alkohol, krem czy czekoladki - to tylko kilka rzeczy, które ukradli złodzieje z wołowskiego sklepu. Złapali ich nasi policjanci.
27 kwietnia, w godzinach wieczornych dyżurny wołowskiej Policji otrzymał informację o kradzieży sklepowej. Skierowano na miejsce funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego. Udało im się zatrzymać nieopodal sklepu mercedesa, którym podróżowało dwóch mężczyzn. 19-letni i 31-letni mieszkańcy powiatu oleśnickiego. Zatrzymani przewozili w pojeździe artykuły za łączną kwotę niemal 1200 złotych.
- Jak się okazało mężczyźni przyjechali na teren powiatu wołowskiego i udali się na zakupy do jednego z wołowskich marketów, w sklepie zaopatrzyli się w torby zakupowe, do których zapakowali artykuły. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyźni nie zamierzali zapłacić za torby zakupowe, ani towar w nich się znajdujący. Oddalili się ze sklepu - mówi sierż. szt. Marzena Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie.
Odzyskany towar pochodzący z kradzieży zwrócono do sklepu. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty dokonania kradzieży. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze