Jak co roku w Zagórzycach radośnie obchodzone było bardzo ważne święto - Dzień Dziecka.
Popołudnie, 7 czerwca przepełnione było atrakcjami i dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych dzieci. Wspólne zabawy i integrację przy ognisku na placu zabaw uprzyjemnił poczęstunek. Za wszystkim stała Pani sołtys Celina Mastela wraz ze swoimi pomocnikami i sponsorami wydarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze