Reklama

Zagórzyce integrowały się

Materiał partnera
01/07/2024 09:14

Jak co roku w Zagórzycach radośnie obchodzone było bardzo ważne święto - Dzień Dziecka.

 Popołudnie, 7 czerwca przepełnione było atrakcjami i dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych dzieci. Wspólne zabawy i integrację przy ognisku na placu zabaw uprzyjemnił poczęstunek. Za wszystkim stała Pani sołtys Celina Mastela wraz ze swoimi pomocnikami i sponsorami wydarzenia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości